Jaki bonus powitalny wybrać?

A może zarejestrować się u każdego bukmachera i dostać bonusy powitalne od każdego ??? Można i tak!

Wyobraźmy sobie pewną sytuację. Jesteś fanem jakiegoś sportu załóżmy, że uwielbiasz piłkę nożną. Swój wolny czas najlepiej lubisz spędzać na śledzeniu wydarzeń sportowych, na bieżąco jesteś z wynikami meczów, transferami, z zapartym tchem śledzisz nowinki ze świata sportu.
Jeżeli tak ten tekst może być dla Ciebie pomocny. Zastanówmy się, a gdyby tak wykorzystać swoją pasję do zarabiania pieniędzy. Skoro i tak lubisz sport i poświęcasz mu swój czas to dlaczego by na tym nie zacząć zarabiać. W tym miejscu proszę o uwagę. Tekst ten nie ma na celu zachęcania do piramidy finansowej, nie trzeba nic sprzedawać a co ważniejsze inwestować własnych środków. Brzmi nieźle prawda, posłuchaj dalej.

Słysząc słowo bukmacher online wiele osób uważa, że skoro to hazard to ryzyko straty własnych środków jest bardzo duże i zdecydowanie niewarte przemyślenia. Nie wszyscy jednak wiedzą o tym, że są bukmacherzy, którzy proponują możliwość zakładu bez ryzyka.

Słyszeliście może słowo FREEBET czyli darmowy zakład, jest to nic innego jak wniesienie zakład na koszt bukmachera. Otóż tak to nie fikcja coraz szersze grono firm zajmujących się zakładami proponuję bonusy bukmacherskie bez depozytu na grę u bukmachera na zakładach bukmacherskich.

W tym miejscu warto przytoczyć kilka ofert godnych uwagi. Skupimy się na wysokości bonusu oraz wymogach, jakie trzeba spełnić, żeby uzyskane środki można było wypłacić.

Bonus za założenie konta

FORTUNA.PL - to wiodąca, legalnie działająca firma bukmacherska posiadającej 20-letnie doświadczenie na rynku w Polsce, Czechach, Chorwacji, Rumunii i na Słowacji. Dla nowych użytkowników FORTUNA przygotowała bonus. Za rejestrację otrzymasz 20 zł na grę, w postaci 2800 punktów FKP, które można użyć do wniesienia zakładu. Punkty lojalnościowe zostają przyznane po ukończeniu pełnej rejestracji polegającej na weryfikacji podanych danych.STS.PL - to największa firma bukmacherska w Polsce ale czy najlepsza? Naszym zdaniem nie. Choć bonusy powitalne (29 zł za rejestrację konta i 1200 zł za wpłatę) są na wysokim poziomie i trzeba tam mieć konto choćby dla tych i kolejnych bonusów. Sporo też można dostać za regularną grę na zakładach bukmacherskich w STS.LVBET.PL - działa od 2016 roku sprzedaż zakładów realizowana jest poprzez punkty na terenie całego kraju oraz w Internecie. W ofercie LVBET znajdziemy zakłady na wyniki wydarzeń sportowych, społecznych i politycznych. Ciekawa propozycja dla nowych użytkowników to FREEBET czyli bonus bez depozytu 20 zł który przysługuje po poprawnej rejestracji kont u bukmachera na stronie www.lvbet.pl.
Jednak to nie wszystko, bukmacher proponuje też drugi bonus powitalny w wysokości do 3000 zł za wpłaty na konto gracza. Warunkiem koniecznym do uzyskania bonusu jest wpłata na zakłady kilkudziesięciu złotych. Firma zdecydowanie warta uwagi zważywszy na rozbudowaną ofertę cyklicznych tygodniowych bonusów.BETFAN.PL - to nowy polski bukmacher - ale za to z wyjątkowymi promocjami - pierwsza to pakiet Pudziana 3x777 zł, druga to 600 zł darmowy zakład a trzecia- to zakłady bukmacherskie bez podatku!SUPERBET.PL - to rumuński bukmacher który szturmem wszedł na polski rynek bukmacherski. A do tego oferuje nam ponad 500 zł w bonusach powitalnych. 500 darmowy zakład a w zasadzie zakłady do tej kwoty i 50 zł za pierwszą wpłatę!FORBET.PL - tu mamy do czynienia również z polską firmą jak w przypadku STS czy BETFAN. I z równie fajnym bonusem powitalnym w kwocie do 2300 zł - część z tej kwoty to bonusy za wpłatę czyli depozyt a część to darmowy zakład bez ryzyka.TOTOLOTEK.PL - to najdłużej działający w Polsce legalny operator zakładów wzajemnych, z przeszło 20-letnią tradycją i siecią ponad 260 punktów przyjmowania zakładów w największych miastach. Totolotek SA jest jedynym legalnym operatorem w Polsce mogącym zawierać zakłady na gonitwy konne i wyścigi chartów. W tym przypadku również możemy liczyć na bonus bukmacherski bez depozytu. Możliwość, jaką oferuje bukmacher to 20 zł za rejestrację (bonus bez depozytu).Podsumowując oferta bonusów bukmacherów jest dość szeroka i zdecydowanie warto się nad nią zastanowić. Rozwiązanie zaproponowane przez bukmacherów może być dobrą opcją dla osób, które chcą spróbować swoich sił typując wyniki meczów, a nie koniecznie są skłonne ryzykować własnymi pieniędzmi. Cóż dodać chcę wszystkim wielu szczęśliwych emocji i trafnych typów a czy wykorzystasz podane przeze mnie bonusy bukmacherskie bez depozytu to już Twój wybór i decyzja. W myśl słów piosenki najtrudniejszy pierwszy krok... powodzenia.

Poniżej najlepsze promocje bukmacherskie naszym zdaniem...


Do góry