Legalne strony bukmacherskie

Jeśli jesteś na etapie rozpoczęcia przygody ze światem gry na zakładach bukmacherskich to doskonale trafiłeś. W naszym serwisie poświęconym grze na zakładach, internetowym bukmacherom, dowiesz się wszystkiego co wiedzieć powinieneś by móc zacząć wygrywać obstawiając mecze sportowe w internecie.

Jak każdy zapewne kto kocha sport chciał kiedyś spróbować obstawić wynik swej ulubionej drużyny lub zawodnika ale nie do końca wiedział jak to zrobić poza obstawieniem wyniku w kolekturze Totolotka.

Dziś mamy internet a co za tym idzie łatwość i wygodę gdy chcemy obstawić dany wynik u bukmachera. Teraz wystarczy sprawdzić którzy bukmacherzy internetowi są najlepsi, zarejestrować się u jednego z nich, zapoznać się z najważniejszymi zasadami i naszymi poradami, i już można zacząć wygrywać pieniążki.
W naszym serwisie bukmacherskim opisaliśmy kilku naszym zdaniem najlepszych legalnych bukmacherów działających w internecie (online), do Ciebie będzie tylko należał wybór czy grać u jednego czy u kilku (różnice są w zasadzie tylko przy wielkości stawek na konkretnych zakładach).

Dodatkowo przygotowaliśmy dział porad, gdzie można poczytać jak nie przegrywać na zakładach i jakimi zasadami się kierować w trakcie gry. Ponadto bardzo ciekawy jest dział Legalni Bukmacherzy online, w którym opisujemy jakie obecnie są najlepsze promocje i u którego z bukmacherów warto obstawiać mecze.

Legalne zakłady bukmacherskie

Tak więc jeżeli interesujesz się sportem i chcesz na tym co nieco zarobić to zakłady bukmacherskie wydają się dla Ciebie idealnym połączeniem pasji, emocji i przy odrobinie wiedzy również i zarobku.
To ostatnie to jest pochodna nie tylko wiedzy ale i chłodnej kalkulacji i cierpliwości. Nie każdy zakład będzie wygrany i nie zawsze będziesz wygrywać ale ważne jest by uczyć się na błędach i ich nie powielać przy następnym obstawianiu u bukmacherów online.

STS czy Fortuna

Obecnie w Polsce działa aż osiemnaście firm świadczących usługi zakładów wzajemnych. Wszystkie z nich posiadają stosowną licencję na prowadzenie tego rodzaju działalności. Niezmiennie jednak od lat lwia część rynku należy do dwóch podmiotów.
Najstarszego i najdłużej działającego bukmachera w kraju, czyli firmy Fortuna oraz największego polskiego bukmachera STS. Wielu graczy zastanawia się, który z nich jest lepszy? STS czy Fortuna?

U którego założyć konto, którego z nich wybrać? Aby odpowiedzieć na to pytanie, spróbujmy obiektywnie porównać ofertę bukmacherską obu tych firm czyli www.sts.pl i www.efortuna.pl.1. Działalność

Jak wspomniano, obaj bukmacherzy legalnie oferują zakłady w Polsce. Zarówno Fortuna, jak i STS prowadzą działalność zarówno w internecie (bukmacher online), jak i sieci punktów naziemnych. STS posiada ich około 430 w całym kraju, natomiast Fortuna może poszczycić się, że gra aż w 600 lokalach. U obu bukmacherów grę prowadzić można również dzięki dedykowanym aplikacjom internetowym zarówno na Androida, jaki IOS.

Oczywiście nie bez znaczenia w działalności obu konkurentów pozostaje aktywność we wspieraniu rodzimego sportu. Obie firmy sponsorują kluby i wydarzenia sportowe. STS jest ponadto założycielem fundacji "Sport Twoją Szansą" działającej na rzecz rozwoju polskiego sportu.

Fortuna w tym roku uhonorowana została tytułem Mecenasa Polskiego Sportu na prestiżowej gali Przeglądu Sportowego i Telewizji Polsat.

2. Porównanie powitalnej oferty bonusowej

W ofercie obu bukmacherów znajdziemy szereg ciekawych promocji na start. STS w pakiecie startowym oferuje nowym graczom bonus depozytowy od pierwszej wpłaty w wysokości 100% do kwoty 1200 złotych, zakład bez ryzyka do kwoty 35 złotych oraz darmowy freebet w zamian za rejestrację o wartości 25 złotych. Na tym tle Fortuna prezentuje podobnie.Co prawda w przypadku tego bukmachera możemy liczyć na nieco niższy bonus od pierwszej wpłaty, bo do wysokości 1000 złotych, ale dodatkowo Fortuna oferuje pierwszy zakład bez ryzyka do wartości 100 złotych (zwrot postawionych środków w przypadku przegranej). Podobnie jak w STS w Fortunie tez możemy liczyć na darmowy freebet za rejestrację w wysokości 20 złotych.

To mniej niż u konkurenta jednak znikome warunki obrotu, jakich wymaga Fortuna, każe stwierdzić, że ten freebet mimo mniejszej wartości jest lepszy niż w STS- sie, gdzie, aby wypłacić środki, musimy trzy razy obrócić przyznanymi środkami z określonym minimum kursowym na 1,91.
Fortuna wymaga jednorazowego postawienia środków bez wymogu kursowego. W przypadku wspomnianych bonusów od depozytu warunki obrotu są podobne więc wybór STS czy Fortuna pozostaje bez rozstrzygnięcia.

  • Freebet
Fortuna- 20 złotych (1x obrót) STS - 29 złotych  (3x obrót, kurs 1,91)
  • Bonus od pierwszej wpłaty
Fortuna -  czterokrotny obrót kuponami akumulowanymi złożonymi z co najmniej trzech zdarzeń o łącznym kursie nie niższym niż 1,9 STS - trzykrotny obrót bonusu z minimum kursowym 1,91
  • Zakład bez ryzyka
Fortuna- jednokrotny obrót bez minimum kursowego STS -  warunki identyczne jak u konkurenta Warto zauważyć, że w standardowej ofercie STS-u nie znajdziemy zakładu bez ryzyka. Dostępny jest on jedynie dla graczy rejestrujących się przy użyciu kodu promocyjnego (np. VIPKOD).3. Oferta bukmacherska

Przyglądając się ofercie zakładów, zakładów na żywo oraz gier wirtualnych trudno wskazać STS czy Fortuna. Obie firmy oferują podobne kursy na najważniejsze i najpopularniejsze zdarzenia. Zarówno w STS-sie, jak i Fortunie, możemy obstawiać w trybie na żywo.

Dodatkowo i tu, i tu mamy możliwość śledzenia rozgrywek na żywo na kanałach, odpowiednio Fortuna.tv i STS.tv. Nieco korzystniej wygląda obecnie ogólna oferta STS-u, a to dzięki nowości na polskim rynku zakładów, czyli wprowadzeniu tzw.Betgames. To forma zakładów, w których możemy typować wyniki komputerowo symulowanych gier karcianych ja wojna, poker w odmianie Texas Holdem i Bakarata.

Z kolei w Fortunie niezwykłą popularnością cieszą się zakłady Wirtualne Sporty (piłka nożna, samochody, wyścigi konne i wyścigi psów), które obstawiać możemy również w lokalach naziemnych.Lista firm bukmacherskich

1. www.fortuna.pl - zezwolenie MF SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565
2. www.sts.pl - zezwolenie MF SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12
3. www.betfan.pl - zezwolenie MF PS4.6831.3.2018
4. www.betclic.pl - zezwolenie MF SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565
5. www.lvbet.pl - zezwolenie MF PS4.6831.9.2016.EQK
6. www.milenium.pl - zezwolenie MF SC/12/7251/17-7/ARP/BMB/2011/BMI9-10599
7. www.forbet.pl - zezwolenie MF PS4.6831.10.2016
8. www.pzbuk.pl - zezwolenie MF PS4.6831.26.2017
9. www.totolotek.pl - zezwolenie MF AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485
10. www.totalbet.pl - zezwolenie MF SPS4.6831.12.2017
11. www.superbet.pl - zezwolenie MF PS4.6831.4.2017
12. www.etoto.pl - zezwolenie MF AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17
13. www.ewinner.pl - zezwolenie MF PS4.6831.29.2017
14. www.typiko.pl - zezwolenie MF PS4.6831.30.2017
15. www.traf.pl - zezwolenie MF PS4.6831.30.2017


Poniżej najlepsze naszym zdaniem firmy bukmacherskie...


Do góry